Parafia rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny wZagórzu

Witryna parafii rzymskokatolickiej pw. Wniebowzięcia NMP wZagórzu. Aktualności, cudowny obraz, wspólnota parafialna, wszystko oparafii.

OVERVIEW

The web site parafia-zagorz.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have parsed eighteen pages inside the domain parafia-zagorz.pl and found twenty-four websites referencing parafia-zagorz.pl.

PARAFIA-ZAGORZ.PL TRAFFIC

The web site parafia-zagorz.pl has seen fluctuating quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for parafia-zagorz.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-zagorz.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-zagorz.pl

LINKS TO PARAFIA-ZAGORZ.PL

Tarnawa Górna - Parafia Rzymskokatolicka

Echo Parafialne - marzec 2015. Echo Parafialne - grudzień 2015.

Nowy Zagórz

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Witamy serdeczenie na stronie Parafii pw. Józefa Rzemieślnika w Zagórzu! Idea zagospodarowania własnego, parafialnego kąta w Internecie wcieliła się w lipcu 2007 roku. Dwa lata później, strona została przeniesiona na inny serwer i zbudowana od nowa. Co można na niej znaleźć? Składając serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do powstania strony, zachęcamy do jej odwiedzania oraz współtworzenia! Internet ma z.

WHAT DOES PARAFIA-ZAGORZ.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-zagorz.pl Mobile Screenshot of parafia-zagorz.pl Tablet Screenshot of parafia-zagorz.pl

PARAFIA-ZAGORZ.PL SERVER

Our crawlers observed that the main root page on parafia-zagorz.pl took five hundred and thirty-one milliseconds to load. Our parsers could not observe a SSL certificate, so we consider parafia-zagorz.pl not secure.
46.41.144.31

We found that this website is implementing the Apache os.

Parafia rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny wZagórzu

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site parafia-zagorz.pl had the following in the web site, "Serdecznie witamy na stronie internetowej parafii pw." I noticed that the webpage stated " Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Zagórzu." They also said " Znajdą tu Państwo zarówno informacje o historii parafii, kościoła i łaskami słynącego wizerunku Matki Bożej Zagórskiej, jak też najważniejsze sprawy dotyczące codziennego dnia naszej wspólnoty parafialnej, które zamieszczane będą w dziale Aktualności. Od 2007 roku świątynia nasza nosi zaszczytne miano Sanktuarium Matki Nowego Życia. Do Zagórza, pięknie położonego nad Osławą, ." The meta header had parafia as the first optimized keyword. This keyword is followed by kosciol, kościół, and zagorz which isn't as important as parafia. The other words parafia-zagorz.pl used was zagórz.

SEE SIMILAR DOMAINS

Strona główna

Święta Rodzina - Wspólnota Przymierza. III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 15. Czy czytasz coś o naszej chlubnej historii. Dziś witamy w Relikwiach św. Dziś - XIII Marsz Świętości Życia. W ten wtorek Grupa Odnowy.

Serwis Parafii pw. Narodzenia NMP w Zielonej Górze parafia-zawada.pl - Strona główna

Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze. Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze. Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze. Ul Zawada - Kożuchowska 1. W środy po mszy świętej. Róża III Matki Bożej Pocieszenia.

Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Pruszkowie-Żbikowie

Piątek II tygodnia Okresu Wielkanocnego. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. I zgromadzą się przed Nim w.

Parafia św.Bartłomieja w Żdżarach - Strona Startowa

Ogłoszenia parafialne od od 9 do 15 kwietnia 2018r. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na wystrój,. Chrzest przyjął Marcel Rabiega,.

Parafia św. Jana Chrzciciela - Gliwice Żerniki

Panie, przemieniaj radość z Twej obecności w moim życiu w gorliwość niesienia jej innym.